taox konfigurátor

> Spuštěn nový design konfigurátoru.
> Nyní akční ceny za konfigurátor.

Novinky
Nový vzhled konfigurátoru

Před nedávnem jsme provedli aktualizaci grafického vzhledu konfigurátoru.

Akční ceny konfigurátoru

V současné době nabízíme konfigurátor potisku za AKČNÍ cenu. Akce se týká celého balíku, tedy samotný konfigurátor, katalog konfigurátoru a redakční systém.

Archiv novinek

Proč naše řešení?

Několik důvodů, proč zvolit naše řešení.

Moderní architektura systému

Náš systém využívá technologe HTML, CSS a Adobe Flash. Díky tomu je konfigurátor pro každého potencionálního zákazníka velmi jenoduchý, příjemný pro ovládání a tvorbu jeho návrhu.

Na systému neustále pracuje náš tým a snaží se přinést nové inovace, které jsou jak pro zákazníky tak pro administrátory velkou výhodou, a pomohou jak v obsluze a práci, tak i z obchodního hlediska.

Optimalizace pro vyhledávače

Po spuštění konfigurátoru zajistíme zákaldní optimalizaci pro vyhledávače. Definují se klíčová slova, pomůžeme při zápisu do hlavních katalogů a poradíme jak pokračovat v optimalizaci. Navíc jsme schopni nabídnout Vám kompletní optimalizaci dle požadavků. Neváhejte nás kontaktovat.

Implementace do jiných systémů

Pokud máte svůj vlastní redakční systém, není potřeba využívat ten náš. To vše díky oddělení funkcí konfigurátoru a jeho administrace od našeho či jiného redakčního systému. Napojení na Vaši administraci jsme tedy schopni zajistit. Můžete mít například napojeny objednávky z konfigurátoru do Vašeho eshopu.

Kvalitní grafické matrice

Zajistíme tvorbu grafiky dle Vašich požadavků, nebo vše můžete nechat jen a pouze na nás. Podívejte se do našich referencí jak může vypadat grafika Vašeho nového webu. Většinou se úpravy týkají pouze grafiky webu jako takového, konfigurátor má univerzální grafiku, tu však můžeme na přání také změnit. Je nutné dodržet určitá kritéria. Podívejte se na reference zde.

Reklamní agentura specializovaná na prostřední nových medií
www.taox.cz